przedszkole językowe PRZASNYSZ

Językowe Przedszkole "The Academy of Smurfs"

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola językowego zlokalizowanego przy ulicy Szoskiej Ciechanowskiej 6 w Przasnyszu.

Opieka nad dziećmi to nasza pasja!

Z dumą informujemy, że według opinii wielu osób jesteśmy uznawani za najlepsze przedszkole w Przasnyszu. Zajęliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepsze przedszkole organizowanym przez Kuriera Przasnyskiego.

Oferujemy komfortowe warunki oraz codzienny kontakt z językiem angielskim, zapewniony przez nasz wykwalifikowany personel. Ponadto, w okresie wakacyjnym i ferii organizujemy dodatkowe zajęcia.

Nasze menu zostało starannie opracowane, aby sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym dziecięcym gustom.

Zapewniamy 10 godzin nauki wybranego języka obcego w tygodniu w ramach opłaty stałej, a także istnieje możliwość wyboru dodatkowego języka.

Opieka przedszkolna oferowana przez The Academy of Smurfs zapewnia właściwy rozwój dziecka oraz wspaniale spędzony czas pod czujnym okiem empatycznych i wysoko wykwalifikowanych opiekunów.

Przedszkole jest czynne od 7:00 do 17:00, istnieje również możliwość uzgodnienia pozostawienia dziecka na dłużej.

Językowe Przedszkole "The Academy of Smurfs"

Ul. Szosa Ciechanowska 6
06-300 PRZASNYSZ

www.akademiasmerfa.pl